Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: pomocy!!!!

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » Mechanizacja » Kombajny » pomocy!!!!

Zamknięty przez: X_M
2009-06-22, 20:45
pomocy!!!!
Autor Wiadomość

cheeatos 
czytelnik


Wiek: 37
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 3
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2009-06-22, 19:24   pomocy!!!!

Witam. Mam do WAS wielką prośbę. Posiadam kombajn class columbus rok produkcji 1967 z prasą. W tym roku silnik uległ uszkodzeniu. Mam tylko mały problem nie wiem co to za silnik. Nic nie jest podane oprócz jakiegoś numeru na bloku pierwszy to 37112391, a drugi to: 4EO MO23677-1. Chciałbym kupić części ale mam problem. Jest to silnik 4 cylindrowy, pompa bosha, tuleje fi 76cm. Uszkodzeniu uległ wał obróciło panewkę. Nie da się naprawić, ponieważ nie wiem czy nawet dało by się go zrobić na 5 szlif i chyba nawet takich panewek się nie dokupić. Są też spore progi na tulejach. Myślałem nawet o zakupie nowego silnika, ale nie będę miał pewności czy znowu sytuacja się nie powtórzy. Nie wiem co zrobić może WY mi coś doradzicie. Mechanik oszacował że remont może nawet wynieś (same części) ok 4000 zł. Dlatego sam szukam części. Może kupię taniej. Szczerze to kombajn jest wart ok 4000 zł. Zastanawiam się jak się okaże że naprawde części będą takie drogie, to czy jest sens go naprawiać. Proszę o pomoc i szczerą radę.
   
 
 
 

X_M 
Rolnik hobbysta.



Pomógł: 72 razy
Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 1123
Poziom: 29

HP: 21/2142
 1%
MP: 1022/1022
 100%
EXP: 36/94
 38%
Wysłany: 2009-06-22, 20:45   

1. Dublowanie tematów: http://www.forum.agroport...mbus-vt1081.htm

2. Proszę o stosowanie zasad " Nowe zasady w dziale mechanizacja!!! Przeczytaj koniecznie!!!"

Zamykam :!:
   
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google