Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: Ursus 11054- czyli czego nie kupować.

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » Mechanizacja » Ciągniki rolnicze » Ciągniki Ursus » Ursus 11054- czyli czego nie kupować.

Ursus 11054- czyli czego nie kupować.
Autor Wiadomość

jaebl 
czytelnik


Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 1
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
  Wysłany: 2015-09-27, 20:33   Ursus 11054- czyli czego nie kupować.

Przestrzegam przed kupnem tego modelu. Sam się na niego skusiłem i był to wielki błąd. Mam go od roku i nic tylko ciągłe usterki. Ciągnik ma 200 mth . 3 razy już urwała się linka od sprzęgła. Zerwał się także pasek klinowy, już na początku użytkowania.Wycofują się także wszystkie kołki rozporowe. Płyn hamulcowy wymaga okresowych dolewek. Do tego klimatyzacja skrapla się do kabiny zamiast na zewnątrz. Ponadto! Nawet fragment obudowy rozrządu uległ pęknieciu...Na szybie nie ma żadnej rolety przeciwsłonecznej przez co praca w słońcu jest bardzo uciążliwa. W orce spala prawie 14 litrów na 1 mth ! zdecydowanie cena nie adekwatna względem jakości.Jestem bardzo niezadowolony! Nie polecam!

Kiedyś Ursus coś sobą reprezentował, a tym modelem całkiem to zbeszcześcił.
   
 
 

Syty01 



Pomógł: 38 razy
Wiek: 36
Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 715
Poziom: 24

HP: 13/1353
 1%
MP: 646/646
 100%
EXP: 17/68
 25%
Wysłany: 2015-10-22, 18:15   

Słyszałem negatywne opinie na temat tego ciągnika ale zakładać konto na forum żeby zjechać URSUSA, Mi osobiści maszyna się bardzo poboba, testowałem ją podczas pokazów URSUSA. Jeśli kupiłeś rok temu czyli jeden z pierwszych modeli to możliwe że był niedopracowany ale mój Case JX też nie jest najlepszy, wyraziłem swoją opinię na forum, i znajdzie się wiele przykładów.

Wiem że cały czas trwają prace aby dopracować ten sprzęt, cieszę się nie nie piszesz negatywnie o EHR bo to ważne jako w pierwszym ursusie z tym wyposażeniem a za takie pierdoły odpowiada gwarancja,

Spalanie 14l/h to zależy ile orasz bo powinieneś zaorać 1ha czyli spalanie OK

Dodam że mój Claas arion 620C pali na 1 godzinę orki ok 25l ale na 1 ha to już wychodzi ok 16-17l
Ostatnio zmieniony przez Syty01 2015-10-22, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google