Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - :: słup energetyczny na polu,posesji?należy się odszkodowanie!

FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki  Rejestracja  Zaloguj  Album

Agro forum - forum rolnicze, sadownicze, ogrodnicze - Strona Główna » Ekonomika » Finanse » słup energetyczny na polu,posesji?należy się odszkodowanie!

słup energetyczny na polu,posesji?należy się odszkodowanie!
Autor Wiadomość

Mallka 
czytelnik


Dołączyła: 06 Lut 2011
Posty: 8
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 7/9
 77%
Wysłany: 2011-02-18, 14:58   

Oczywiście nasza kancelaria może reprezentować nawet grupę osób a co do kosztów obsługi zostaną one podzielone:) natomiast na ten temat najlepiej rozmawiać gdy już mamy jakieś pismo, decyzje w tej sprawie.
pozdrawiam,

[ Dodano: 2011-02-23, 00:00 ]
Drogi Hodowco61,

Pomysł jak najbardziej słuszny natomiast należy poczekać na decyzję. Pierwsze pisma w tej sprawie. A później najlepiej większą grupą udać się do kancelarii (niekoniecznie naszej;)

PS.

Pojawiły się nowe możliwości uzyskania odszkodowań za słupy http://www.rp.pl/artykul/...na-dzialce.html
i pochwalę się w naszej kancelarii padł rekord odszkodowanie na kwotę 800tyś złotych.

Zapraszam do kontaktu,
   
 
 

EwelinaT. 
czytelnik


Wiek: 42
Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 3
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2011-03-03, 00:19   

Witam serdecznie, wszystkich z Państwa zainteresowanych dochodzeniem roszczeń za bezumowne korzystanie z nieruchomości z tytułu służebności przesyłu proszę o kontakt. Jesteśmy renomowaną Kancelarią Prawną, która NIE POBIERA ŻADNYCH ZALICZEK, a jedynie wynagrodzenie prowizyjne od kwoty wywalczonej w imieniu Klienta! (tzn. płaci się wówczas, gdy sprawa już jest wygrana). Zapraszam. Tel. 604 89 20 23
_________________
Specjalista ds. odszkodowań Kancelaria Prawna PRO BONO
   
 
 

Rola'Nicka 
czytelnik


Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 1
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2011-03-03, 21:32   

a ile wynosi ta prowizja? pewnie ze 20%?
   
 
 

EwelinaT. 
czytelnik


Wiek: 42
Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 3
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2011-03-03, 22:08   

Witam serdecznie, trudno powiedzieć jednoznacznie o wysokości prowizji bez weryfikacji dokumentów, gdyż to właśnie na ich podstawie ustala się wysokość możliwego odszkodowania, a co za tym idzie wielkości prowizji. Wszystko uwarunkowane jest m.in. ilością słupów, charakterem działki (leśna, rolna, budowlana itp.), wielkością napięcia (niskie, średnie, wysokie) oraz wielu innych czynników. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku.

Wielkość prowizji waha się w granicach 20-50%.

Spacjalista ds. oszkodowań; tel. 604 89 20 23
gg 18451684

Zapraszam do zapoznania się z artukułami:
http://prawo.gazetaprawna...ej_dzialce.html


http://www.rp.pl/artykul/...na-dzialce.html
_________________
Specjalista ds. odszkodowań Kancelaria Prawna PRO BONO
   
 
 

Pajej 



Pomógł: 43 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 834
Poziom: 25

HP: 14/1490
 1%
MP: 711/711
 100%
EXP: 68/73
 93%
Wysłany: 2011-03-06, 18:38   

Moja sytuacja jest taka dostałem od rodziców pole na którym jest słup wysokiego napięcia (110 KW chyba) stoi tam mniej niż 30 lat jakie mam szanse na odszkodowanie.
Jeszcze jedno 5 lat temu była komasacja a wcześniej rodzice nie mieli tej działki
_________________
Rolnik z powołania:-)
   
 
 

EwelinaT. 
czytelnik


Wiek: 42
Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 3
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 2/9
 22%
Wysłany: 2011-03-06, 19:16   

Prawdopodobnie przysługuje Panu odszkodowanie. Jeżeli byłby Pan zainteresowany współpracą z Kancelarią to proszę o kontakt. Jesteśmy renomowaną Kancelarią, która NIE POBIERA ZALICZEK, płaci się jedynie wynagrodzenie prowizyjne po wygraniu sprawy. Prowizja waha się w przedziale 20-50%.

W związku z dużym zainteresowaniem Państwa usługami naszej Kancelarii, informuję iż sprawy o służebność przesyłu mogą być prowadzone na odległość.

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie zdjęcia nieruchomości, na której znajdują się urządzenia przesyłowe, wraz z krótkim opisem tzn. proszę określić charakter działki (rolna, leśna, budowlana), położenie działki (miasto, wieś), ilość słupów i rodzaj napięcia (niskie, średnie, wysokie), czy była podpisana umowa z przedsiębiorstwem przesyłowym o korzystaniu z Państwa nieruchomości i zgody na posadowienie urządzeń przesyłowych, w którym roku zostały postawione, oraz jeżeli jest to możliwe to długość linii/rur. Dodatkowo pomogą w weryfikacji informacje, czy Klient kontaktował się z przedsiębiorstwem przesyłowym w celu wyegzekwowania należnego mu świadczenia, czy została wydana decyzja dot. przyznania świadczenia lub usunięcia urządzeń.

Powyższe informacje pozwolą na wstępne ustalenie czy przysługuje Państwu odszkodowanie. Jest to BEZPŁATNE I DO NICZEGO PAŃSTWA NIE ZOBOWIĄZUJE. Zapraszam.

ewelina_tymoszuk@prokonto.pl
tel. 604 89 20 23
_________________
Specjalista ds. odszkodowań Kancelaria Prawna PRO BONO
   
 
 

mariusz73 
czytelnik


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 4
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 3/9
 33%
Wysłany: 2011-04-02, 09:37   

Odszkodowanie należy się 100% jednakże sprawa potrafi się toczyć 2 lata a na starcie trzeba ponieść spore koszty dla kancelarii adwokackiej.

Proponuję zerknąć na stronę:

www.odszkodowaniazaslupy.wa.pl

jest tam trochę informacji na ten temat.
_________________
_________________
www.odszkodowaniazaslupy.wa.pl
   
 
 

riszard 
czytelnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 9
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 8/9
 88%
Wysłany: 2014-11-19, 14:27   kłamstwo

Mallka napisał/a:
sprawy trwają zwykle od 6-8 miesięcy oczywiście uwzględniając sprawy odwoławcze:)

ale o szczegółach porozmawiamy jutro,

pozdrawiam,

a równocześnie zachęcam innych, nadal niewiele osób wie że należy im się odszkodowanie i choć prawdą jest że należy liczyć się z czasem 6-8miesięcy, 2-3 wizyty w sądzie. niemniej jednak koszty poniesione w porównaniu do wysokości odszkodowań są bardzo niskie.


TO JEST NIE PRAWDA, ŻE TRWAJĄ ONE 6-8 MIESIECY. JA UGODE Z GAZOCIAGIEM ZAWIERAŁEM PRZEZ 8 MIESIECY.
A SPRAWY W SADZIE TRWAJA JESZCZE DŁUŻEJ BO WALCZYŁEM Z ENERGETYKA I WIEM. WALKA TRWAŁA 18 MIESIECY.
   
 
 

riszard 
czytelnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 9
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 8/9
 88%
Wysłany: 2014-11-19, 14:35   

PROSZĘ UWAŻAĆ NA LUDZI, KTÓRZY MÓWIĄ, ŻE 100% JEST DO WYGRANIA ZA SŁUPY,GAZOCIĄGI I INNNE.

PROWADZIŁEM DWIE TAKIE SPRAWY. WYGRAŁEM ALE WSZYSTKO NIE JEST DO WYGRANIA BO MAM KILKA INNYCH PRZESYŁÓW NA INNYCH DZIAŁKACH I TAMTO NIE JEST DO WYGRANIA.

JAK KTOS MÓWI: NA PEWNO WYGRAMY, WSZYSTKO JEST DO WYGRANIA TO PROSZE UCIEKAC ALBO MOWIC ŻEBY UDOKUMENTOWALI SWOJE WYGRANE
   
 
 

polsen 
czytelnik


Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 5
Poziom: 1

HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 4/9
 44%
Wysłany: 2014-12-24, 09:05   

Tak, podobno można starać się o odszkodowanie.
   
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum

antyspam Truskawki - Sadzonki truskawek
Polecamy
reklama

reklama

Facebook

reklama google